Tallrikar
2018-02-27
523310
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st., snarlika, Kina, Qianlong, porslin, famille rose, diameter ca 23 cm
En samling orientaliskt porslin
enstaka tallrik med spricka, mindre nagg, slitage