Hans Norsbo etsning
2018-03-01
523223
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS NORSBO (1897-1955): Vy mot Gamla Stan, signerad och daterad Hans Norsbo 1950, etsning, ca 34,5 x 25,5 cm