Skulptur
2018-03-04
523166
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JUOZAS LEBEDNYKAS, skulptur föreställande en kvinna, signerad samt numrerad 1/8, förgylld brons, höjd inklusive sockel 38 cm
slitage