Peter Dahl figurkomposition färglitografi
2018-02-27
523053
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): figurkomposition, signerad Peter Dahl, numrerad 259/375, färglitografi, bladmått 45x30 cm