Golvlampa
2018-02-27
522992
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, stomme och fot i gulmetall, svängd arm, skärm i textil, höjd ca 145 cm
Bruksslitage, smärre fläckar på skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion