Berndt Wennström Götgatan Stockholm
2018-03-01
522972
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Götgatan, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 46x55 cm