Charles Sjöholm oljemålning
2018-02-27
522923
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): (2) Porträtt samt blomsterstileben, signerad C. Sjöholm, olja på pannå, ca 24x13 cm