Lockurna Kina 1800-tal
2018-02-27
522903
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-talets slut, balusterformad, dekor av lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 21 cm
Nagg