Sigvard Bernadotte blandteknik
2018-02-27
522891
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): Stilleben med päron, signerad och daterad -94, blandteknik, ca 30x22,58 cm