Nils Nilsson Skum
2018-02-25
522821
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar på fjället signerad samt daterad återblick till år 1878, blandteknik (blyerts och krita), ca 25x34 cm