Alfred Wahlberg oljemålning
2018-02-28
522793
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Tallar i aftonrodnad, signerad och daterad Alfr. Wahlberg -95, olja på duk, 41,5x70 cm