Gunnar Brusewitz blandteknik
2018-02-25
522784
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Skärgårdsmotiv, blandteknik, signerad och daterad G. Brusewitz 15.10.89, ca 21x30 cm