Harald Lindberg oljemålning
2018-02-24
522768
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Vårflod, signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 71x71 cm