Olle Nordberg oljemålning
2018-02-24
522736
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): "Vinterdag", signerad och daterad Olle Nordberg -64, olja på pannå, ca 54x46 cm