Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-02-24
522727
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1800-tal): Kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på duk, ca 35x27 cm
Krackeleringar, dukhål