Berlockarmband 18 k guld
2018-02-24
522714
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, pansarlänk med berlocker, mestadels 18 k guld, bl at en fingerborg och en klöver, längd ca 18 cm, totalvikt ca 8,9 g
Bruksslitage, mindre repor och bucklor