Madeleine Pyk
2018-02-24
522634
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Fisken´´, signerad och daterad M Pyk 1979, blandteknik, ca 18x22 cm