Orientmatta
2018-03-02
522613
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, armenisk, östra Kaukasus, 1900-talets början, ca 277x122 cm
Bruksslitage, slitage på fransar.