Vinterlandskap oljemålning
2018-02-24
522584
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): Vinterlandskap, signerad A Markov, olja på pannå, ca 31x48 cm
Krackeleringar