Lockurnor
2018-02-24
522567
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LOCKURNOR, 1 par, Kina, troligen 1800-tal, porslin, höjd ca 27 cm
En samling orientaliskt porslin
ett lock med skada, nagg