Oidentfierad konstnär oljemålning
2018-02-24
522528
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blommor i fönster, bär otydlig monogramsignatur, olja på pannå, ca 47x54 cm
Krackeleringar