Ljusstakar/Bordslampor Restauration

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR/BORDSLAMPOR, 1 par, Restauration, Frankrike 1800-talets första hälft, förgylld och patinerad brons, konverterbara, höjd med skärmar 44 cm

Omförgyllda och ompatinerade

522460

2018-02-23