Golvlampa Harald Notini
2018-02-23
522455
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖHLMARKS, golvlampa, Harald Notini, mässing, nr 15267, höjd ca 142 cm
Slitage, fot med bucklor