Lars Jonsson färglitografi
2018-02-23
522418
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, numrerad 153/350, färglitografi, ca 34,5 x 39,5 cm