Gunnar Norrman torrnålsgravyr
2018-02-23
522414
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Insjöstrand", signerad och daterad G. Norrman 1987, 5/11, torrnål, ca 14x19 cm