Ola Billgren litografi
2018-02-23
522409
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLA BILLGREN (1940-2001): Kärleksstund, signerad och daterad Ola Billgren -71, 38/90, litografi, bladstorlek 44x54 cm, ej inramad
Smärre fläckar, mindre antydan till veck