Silvermynt Oskar I 1844
2018-02-23
522393
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MYNT, silver, Oskar I, 1 Riksdaler specie, 1844, diameter ca 38 mm, vikt ca 34 g
Smärre slitage, kantnagg