Bägare silver
2018-02-24
522388
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, 10 st., silver, Sverige samt England, 1900-tal, höjd ca 3-11 cm, vikt ca 521 g
Gravyr, slitage