Olle Hjortzberg akvarell
2018-02-23
522322
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Motiv från Alassio, signerad och daterad Olle Hjortzberg Alassio 1 apr. -52, akvarell, ca 37,5x26,5 cm