Shaker nysilver
2018-02-23
522311
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SHAKER, 1920/30-tal, art deco, stämplad TESI, nysilver, höjd ca 23,5 cm