Wiwen Nilsson ring sterlingsilver
2018-02-23
522271
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WIWEN NILSSON, ring, sterlingsilver, Lund, otydlig årsstämpel, rektangulär fasettslipad bergkristall i trappstegsformad fattning, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 12,8 g
Bruksslitage, fasettnagg, ringskena omarbetad