Brosch 1800/1900-tal
2018-02-26
522098
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BROSCH, delvis förgyllt silver, i form av blomma med blad, dekor med rosenslipade diamanter, 1800/1900-tal, längd ca 6 cm, vikt ca 18,4 g, äldre etui medföljer
Åldersrelaterat slitage