Stellan Mörner oljemålning
2018-02-26
522094
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Skapande morgon", signerad och daterad Mörner-61, olja på duk, ca 49x61 cm