Yngve Eriksson
2018-02-22
522018
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YNGVE ERIKSSON (1934): ´´Skördetid´´, signerad, olja på duk, skuren och bemålad ram, ca 53x62 cm