Pop & Rock - Gitarr Levin de luxe 1951

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LEVIN, de luxe, gitarr, 1951, orkestermodell med cutaway och f-hål, lock i gran, sidor och botten i valnöt, inläggningar i pärlemorimitation, detaljer i mässing, serienummer 281243, i samtida fodral

Smärre slitage, torrsprickor, lack med krackeleringar, plektrumskydd med skador

521979

2018-05-31