Björn Lindroth
2018-02-25
521944
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN LINDROTH (1931-1999): (3) Havsbilder, signerad, färglitografi, 360 upplaga, bladmått ca 40x55 cm, ramade