Kontrabas

Kontrabas
Kontrabas
Kontrabas
Kontrabas
Kontrabas
Kontrabas
Kontrabas
Kontrabas

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONTRABAS, 1900-tal, 1 stråke medföljer

Skador, märken

521849

2018-02-21