Orientmatta
2018-02-21
521837
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 316x222 cm
Delar med lagning och delvis hårt slitage