Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2018-02-21
521822
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): ´´ I klosterkällaren´´, signerad och daterad F.W Odelmark, olja på duk, ca 67x49 cm