Acke Åslund
2018-02-21
521798
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Hästekipage, monogramsignerad och daterade 1929, akvarell, ca 29x23 cm
Med dedikation