Olle Nordberg oljemålning
2018-02-21
521785
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986):Stugtrapp, signerad och daterad Olle Nordberg -43, olja på pannå, ca 30x40 cm