Sängbord med stenskiva
2018-02-21
521779
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, med stenskivor, 1900-talets början, vitbemålade, beslag i mässing, höjd ca 76, 40x40 cm
En stenskiva med nagg, senare bemålning, slitage