Edward Hald fiskgraal
2018-02-21
521761
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad Orrefors Sweden Graal nr 602B Edward Hald, höjd ca 13 cm
Mikronagg på liv