Hans J. Wegner Scandinavian Modern
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HANS J. WEGNER, "Hjertegruppen", stolar 4 st. och bord, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, bok och teak, märkt FH Made in Denmark, bordets höjd 70 cm, diameter 120 cm, stolarnas höjd 73, sitthöjd 43 cm
smärre slitage
521698
2018-02-28