Ansgar Almquist, bordsarmaturer, 1 par
2018-05-09
521690
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
ANSGAR ALMQUIST, bordsarmaturer, 1 par, Swedish Grace, 1943, brons i form av palmetter, lösa ljusmanschetter, sockel i trä, signerade A Almquist -43, fyra ljuspunkter vardera, höjd 42 cm
Smärre slitage