Orientmatta
2018-02-23
521631
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Mashad, ca 297x202cm
Tryckmärken, mindre lagning, smärre kantskada, kortsida med skada, slitage