Bojan Kina 1900-tal
2018-02-21
521587
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscen i emaljfärger samt sepia, kalligrafi, höjd ca 28 cm
Lock saknas, mynningen med obetydlig nagg