Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MODELLTÅG, 1900-tal, Lima samt Fleischmann, bestående av 9 vagnar, 2 lok, transformator, räls hus mm
Bruksslitage, ej funktionstestat
521474
2018-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här