Akvarell Kina
2018-02-20
521412
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor av sångfåglar i körsbärsträd samt krysantemum, kalligrafi, sigill, ca 100x36 cm, ej inramad
Fläckar, veck