Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS VIKSTEN (1926-1987): Frukt, signerad och daterad Viksten 38 F(Fågelbro), kolteckning, bladmått ca 64x49 cm
521383
2018-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här